Yenimahalle spotçu, ikinci el bulaşık makinesi

Yenimahalle Spotcu

Ankara Yenimahalle Spotçular

İkinci el eşya alım satım işi yapan firmalara spotçu denilmektedir. Yenimahalle spotçu deyince de akla ilk gelen firma Özşen Spot firmamızdır. Eski ve ikinci el eşya alım yeri olan firmamız eski eşyalarınızı değerinde fiyatlarla sizden almakta ve uygun fiyatlarla satışını yapmaktadır. Yenimahalle ikinci el beyaz eşya alanlar bilir ki çok sağlam ve dayanıklı ikinci el beyaz eşyaları çok ucuza alma imkanı bulunmaktadır. İkinci el eşya alım satım işlerinde bizi tercih etmek kar eden taraf olmanızı sağlayacaktır. Evinizde kullanmadığınız eşyaların artık yer kaplamasına müsaade etmeyin para karşılığı bize verin ve hem eski eşyalarınızdan kurtulun hem de zarar etmeyin. En iyi ikinci el eşyalar alabileceğiniz firmamıza sizleri bekliyoruz.

Yenimahalle İkinci El Eşya Alanlar

Eşyalarınızı yenilediğinizde ya da bazı eşyalarınızı artık kullanmadığınızda aklınızdan ikinci el eşyaların alınıp satıldığı yer çok mu uzak? Satmaya kalksak nasıl götüreceğiz gibi sorular geçtiğini biliyoruz. Yenimahalle ikinci el eşya alan bir firma olarak eski ve yeni kullanmadığınız eşyalarınızın resmini bize Whatsapp üzerinden göndermenizi istiyoruz. Anında fotoğraflar üzerinden fiyat teklifi vererek anlaşmaya başlıyoruz. Anlaştığımız eşyaları gelip adresinizden teslim alırken size de nakit ödeme yapıyoruz. İkinci el ofis mobilyaları, ikinci el buzdolabı ve ikinci el çamaşır makinesi satmak için zarar etmeyeceğiniz tek adres olan Özşen Spot firmamızı tercih etmenizi öneririz. Gelin sizde ikinci el eşyalarınızı Özşen Spot farkı ile satın daha çok kazanın.

İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım

Yüksek fiyatlarla ikinci el ofis eşyası alan yerler aradığınızı biliyoruz. Bu yüzden sizi yormamak, kapı kapı gezdirmemek ve en yüksek fiyatı bulmanızı sağlamak için bir telefon ile eşyalarınızı satma imkanı veriyoruz. Yüksek fiyatlarla ikinci el beyaz eşya alan yerler arasında bulunan Özşen Spot firmamız beyaz eşyalarınızı ederinde alarak hızlı bir şekilde eşyalarınızın satılmasını sağlamaktadır. Ankara Yenimahalle ikinci el eşya alanlar arasında bir telefonla teklif verip anında nakit para ile adresinizden eşyaları alan başka bir firma bulamayabilirsiniz. Mesela eski ve ikinci el bulaşık makinesi satmak istiyorsunuz bunu hurdacıya vermek yerine daha yüksek fiyatlarla firmamıza satabilirsiniz. Hem de uygulamalarda olduğu gibi beklemeden ve uğraşmadan kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com