Yenimahalle İkinci El Eşya Alan Yerler

Yenimahalle İkinci El Eşya Alan Yerler

Ankara Yenimahalle İkinci El Eşya Alanlar

Yenimahalle ikinci el eşyacı günümüzde en çok tercih edilen yerlerdir. Evinizde kurtulmak istediğiniz her eşyanın size para olarak döndüğü yerler olan Yenimahalle 2.el eşya alanlar firması arasında yer alan Özşen Spot Firmamız sizlere eşyalarınızın piyasa değerinin çok daha üstünde fiyat teklifleri vererek sizleri oldukça karlı bir alışverişe davet etmektedir. 2. el eşya satmak istiyorum mu diyorsunuz? Öyleyse tam yerindesiniz. Satmak istediğiniz eşyalarınızın ikinci el eşya satışı firmamız tarafından adresinizden nakit ve güvenilir bir şekilde satın alınmaktadır. Yapmanız gereken tek şey whatsapp numaralarımız üstünden bizlere eşyalarınızın fotoğraflarını atmak ve fiyat teklifi almaktır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızın size en firmalar arasındaki en yüksek teklifi vereceğinden şüpheniz olmasın.

İkinci El Eşya Alım Satım

Yenimahalle spotçular firmamız sadece ev eşyaları almakla kalmamakta ofis mobilyaları, beyaz eşyalar, mutfak eşyaları gibi aklınıza gelebilecek her eşyanın alım ve satımını yapmaktadır. Yenimahalle ikinci el beyaz eşya alanlar genel olarak fiyat piyasa değerinin üstünde belirlenmekte olup, kendinizin satışa çıkarmasından daha karlı bir ikinci el beyaz eşya satış fırsatı sunmaktadır. İkinci el beyaz eşya satmak istiyorum diyorsanız Özşen Spot Firmamızdan teklif almadan asla eşyalarınızı satmayın. İkinci el eşya alım satım işlemleriniz tamamı ile tarafımızdan karşılanmakta olup, almak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını size göndererek uygun teklifler sunmaktayız. Satmak istediğiniz ürünlerde de sizden whatsapp numaralarımıza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi istemekteyiz. Anlaşmamız dâhilinde eşyalar kapınızdan alınıp, kapınıza bırakılmaktadır.

Yenimahalle Spot Eşya

Ürün farkı gözetmeksizin her eşyanızı değerinin üstünde alan firmamız müşteri memnuniyeti ilkesine ve güven ilkesine göre çalışmaktadır. Siz müşterilerimizin memnuniyeti için almış olduğunuz ürünler kapınıza kadar ücretsiz getirilir, yine satmak istediğiniz ürünler kapınızdan ücretsiz bir şekilde nakit ödeme yapılarak alınır. Yenimahalle ikinci el eşya alanlar Özşen Spot Firmamız 2.el beyaz eşya Ankara’dan ofis mobilyalarına kadar kurtulmak istediğiniz her eşyanın talibidir. Size fazlalık gelen eşyalarınızdan atarak kurtulmak yerine satarak karlı bir kurtulma yolu sunmaktadır Özşen Spot. Spot beyaz eşya fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte piyasayı sıkı takip eden ekip çalışanlarımız sizlere eşyalarınızın piyasa değerinin çok üstünde teklif vererek rakip firmalardan açık ara ayrılmaktadır.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com