Pursaklar Spotcu

Pursaklar Spotcu

Pursaklar Spot Eşya

Pursaklar spotçu dükkanı olan Özşen Spot firmamız en uygun fiyatlarla ikinci el eşya alım satım işi yapmaktadır. Uygun fiyat demek ikinci el eşya alım yeri olarak ikinci el eşyalarınızı değerinde almak satarken de uygun fiyatlarla satmak demektir. Ankara Pursaklar spot mağazamıza gelerek istediğiniz ikinci el eşyayı beğenip alabilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız eşyaları eski ya da yeni fark etmez değerinde bize satarak para kazanabilirsiniz. Pursaklar ikinci el eşya alanlar arasında bulunan firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinde almakta ve sizin zarar etmenizi önlemektedir. İkinci el eşya alım satım işlemlerinde sizlere en karlı çözümü her zaman sunuyoruz. Satmak istediğiniz eşyalarınızı hızlı bir şekilde değerinde satmaya hazır mısınız?

Pursaklar 2.El Eşya Alanlar

Pursaklar ikinci el eşya spotçu firması olarak bize satmak istediğiniz eşyalara sadece Whatsapp üzerinden gönderdiğiniz fotolarla en yüksek fiyat teklifini yapıyoruz. Anlaştığımız takdirde adresinize gelerek anında nakit ödeme ile eşyalarınızı değerinde alıyoruz. İkinci el eşyalar için yüksek fiyat almak herkesin istediği bir seçenek olduğu için birçok kişi farklı uygulamalarda günlerce ve aylarca müşteri beklemektedir. Ancak Özşen Spot ile buna gerek kalmadan ikinci el eşyalarınızı hızlı bir şekilde değerinde satabilirsiniz. İkinci el eşyaların alınıp satıldığı yer olan firmamız her zaman karlı çıkmak için tercih edilmesi gereken bir yerdir. İkinci el ofis mobilyaları ya da ikinci el beyaz eşya olsun fark etmez eski eşyalarınız gelin değerlendirelim.

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci el ofis eşyası alan yerler arasında bulunan firmamıza isterseniz kullanmadığınız ofis mobilyalarını satabilir isterseniz de ihtiyaç duyduğunuz ofis mobilyalarını alabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya alım satım deyince bundan sonra aklınıza sadece Özşen Spot firmamız gelecektir. İkinci el buzdolabı ile kar etmek, kullanmadığınız eski ikinci el çamaşır makinesi ile para kazanmak için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Yenisini aldığınız ve artık ne yapacağınızı bilemediğiniz ikinci el bulaşık makinesi satmak için hurdacı çağırmayın. İkinci el eşyalarınızı değerinde anında nakit para karşılığı bize satabilirsiniz. Üstelik gelip adresinizden biz alıyoruz. Fotoğrafını çekin Whatsapp üzerinden bize yollayın bulabileceğiniz en yüksek fiyat teklifini anında alın. Kullanmadığınız eşyalarınız evinizde yer kaplamasın satın ve para kazanın.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com