ikinci el buzdolabı, pursaklar ikinci el ofis mobilyaları

Pursaklar İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşyalar Nerede Satılır?

Evinizi yenilediğinizde veya artık kullanmak istemediğinizde fazlalık eşyalarınızı ne yapıyorsunuz? Saklıyor musunuz? Artık istifçiliğe son. Eşyalarınızın değerlenme zamanı geldi. Eşyaları atmak yerine, eşyalarınızı 2. El ürün satan firmalar arasında yer alan Özşen Spot Firmamıza satmak sizin için en karlı karar olacaktır. İkinci el eşya alan kimse ikinci el eşyalarınızı piyasa değerinin üstünde satın alarak eşyalarınızdan kolayca ve karlı şekilde kurtulmanızı sağlayan kişilerdir. Peki ikinci el eşyalar nerede satılır? 2. El eşyalar genelde spotçularda bulunur. Ankara pursaklar 2 el eşya alanlar sizlerin whatsapp üzerinden satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını bize ulaştırarak fiyat teklifi alarak süreci başlatmış olmaktasınız. İşte 2. El eşyalarınızdan kurtulmak bu kadar basit.

Pursaklar İkinci El Eşya Spotçu

Özşen spot olarak ikinci el buzdolabı, ikinci el elbise dolabı ve ikinci el çalışma masası gibi birçok eşyanızı satın almaktadır. Pursaklar ikinci el ofis mobilyaları alımı ve satışı firmamızda yapılmakta olup, evinize ve ofisinize uygun her mobilyayı kolaylıkla bulabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya satmak istiyorum mu diyorsunuz. Doğru adrestesiniz. Her türlü satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını whatsapp numaralarımız üzerinden bizimle paylaşmanız durumunda ekip arkadaşlarımız sizlere en yüksek fiyat teklifini vermektedir. Anlamamız dahilinde ekibimiz evinize kadar ücretsiz gelip eşyanızı almaktadır. Nakit sistemde çalışmakta olup, eşyalarınızı sizin belirlediğiniz gün ve saatte almaktayız. En yüksek fiyat teklifini Özşen Spot’tan almadan eşyalarınızı satmamanızı öneririz.

Pursaklar İkinci El Eşya

İkinci el ürün almak veya satmak isteyen müşterilerimiz genelde bu yolu uygulamalar üzerinden yapmaya çalışmaktadır. Bu çoğu müşterimize hem para hem de zaman kaybı yaşatmaktadır. Pursaklar 2.el eşya alanlar sizler için en yüksek fiyat teklifi yaparak sizleri en kısa yoldan kazanacak ve en kısa sürede 2. El eşyalarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Pursaklar ikinci el eşya olarak kesinlikle bir kısıtlamamız yoktur. Ofis eşyalarından, ev eşyalarına, okul ve benzeri eşyalarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü eşyanın alım ve satımı yapılmaktadır. İkinci el beyaz eşya fiyatları ürününüzün eskilik-yenilik durumuna, markasına göre değişkenlik gösterse de piyasada derin araştırmalar yapan ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz durumunda size piyasanın çok üstünde bir fiyat teklifi verecektir.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com