İkinci el eşya alım yeri

Mamak İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alım Satım Ankara

Evinizi yenileme sürecinde misiniz? Ya da çocuğunuz artık büyüdü beşik evinizde fazlalık mı oluyor? Mamak ikinci el eşya satmak istiyorum mu diyorsunuz? Dert etmeyin ikinci el eşya alım satım Ankara firmamız olan Özşen Spot tüm eşyalarınızı piyasa değerinin çok üstünde fiyatlarla evinizden en pratik şekilde alacaktır. Size sadece evinizdeki fazla eşyalardan kurtulmak ve eşyalarınızı nakde çevirmenin vermiş olduğu mutluluk kalacaktır. İkinci el eşya alım satım işi müşterilerimiz tarafından çoğu zaman online yapılmak istense de aslında bu müşterilerimiz için para kaybı demektir. Çünkü online ikinci el alım satım yapmak çoğu zaman eşyalarınızın piyasa değerinin çok altında gitmesine sebep olmaktadır. Firmamız sizlere en iyi fiyat tekliflerini vermektedir. 

İkinci El Eşya Alım Satım Fiyatları

İkinci el eşya alım satım fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte satmak istediğiniz eşyalarınız kullanım durumuna, eşyalarınızın markasına ve yenilik-eskilik durumuna göre alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere eşyalarınızın piyasa değerinin çok üstünde teklif vermektedir. Aynı zamanda Mamak ikinci el eşya almak isteyenlere de uygun teklifler whatsapp üzerinden ürünün fotoğrafı gönderilerek yapılmaktadır. Ürünleri almaya karar verdiğiniz aşamada ekip arkadaşlarımız ürününüzü kapınıza karar ücretsiz ve güvenilir bir biçimde teslim etmektedir. Yine satmak istediğiniz eşyaları da whatsapp üzerinden fotoğraflarını atarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Eşyalarınız ücretsiz olarak tarafımızdan evinizden alınmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin belirlediği gün ve saatte kapınızdan eşyalarınızı almaktayız. Fiyat teklifi için Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mamak 2.El Eşya Alan Yerler

Özşen Spot firmamız eski-yeni, marka gözetmeksizin satmak istediğiniz tüm ev ve ofis eşyalarınızı piyasanın çok üstünde tekliflerle satın almaktadır. Firmamız Ankara’nın her yerine hizmet vermekle birlikte mamak 2. el beyaz eşya alanlar arasında da en iyi hizmet veren firmalar arasındadır. İkinci el eşya alım yeri olan Özşen Spot Firmamız müşteri memnuniyetini bir ilke olarak benimsemektedir. Mamak ikinci el buzdolabı alım satım üzerine de çalışmalar yapmakta olan firmamız evinizdeki hemen hemen tüm eşyaların alım ve satımını yapmaktadır. İkinci el buzdolabı satıyorum ilanı vermeden sitemize mutlaka uğramanızı ve fiyat teklifi almanızı öneririz. Mamak 2. El eşya alan yerler arasında firmamız en kaliteli hizmeti vermekte ve eşyalarınıza en yüksek teklifi yaparak siz müşterilerimizin yüzlerini güldürmektedir.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com