İkinci el beyaz eşya alım satımı

Keçiören Spotcu

Keçiören Spot Eşya

Evinizde kurtulmak istediğiniz eşyalar mı var? Yoksa evinizdeki fazlalık eşyalarınızı koyacak yer mi bulamıyorsunuz. Eşyalarınızı kendinize dert etmeyin. Eşyalarınızı çöpe atmak yerine değerlendirin. İkinci el eşya alım satım işi yapan firmamız sizlerden eşyalarınızı çok yüksek fiyatlarla almak için sizlerden haber beklemektedir. Özşen Spot firmamız ikinci el eşya alım satım yapmakta ikinci el eşyalar almakla kalmayıp hem de satışını yapmaktadır. Almak istediğiniz keçiören 2. el eşyalar fotoğraflarını sizlere ulaştırıyoruz. Beğendiğiniz ve anlaştığımız ürünleri kapınıza kadar herhangi bir ücret almadan sizlere ulaştırıyoruz. Diğer firmalar gibi nakliye, kargo bedeli almamakla birlikte sizden de gelip almanızı beklememekteyiz. Tüm alım satım işlerinde ücretsiz şekilde nakliye yapılmaktadır.

Keçiören İkinci El Eşya Alanlar

Evinizdeki kurtulmak istediğiniz eşyalarınız size yük gibi gelmesin. Özşen Spot sizlere eşyalarınızdan en karlı şekilde kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Firmamız sadece ev eşyaları alım satımı yapmamakta aynı zamanda ikinci el ofis mobilyaları ve ikinci el beyaz eşya alım satımı da yapmaktadır. İkinci el beyaz eşya alım satımı firmamızla daha güvenilir hale gelmektedir. Sattığımız ve aldığımız her ürünün firmamızda garantisi vardır. Bu yüzden müşterilerimize asla mağduriyet yaşatmamaktayız. İkinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi ve ikinci el bulaşık makinesi gibi çabuk bozulan beyaz eşyaların güvenilir olarak firmamız tarafından garantisi bulunmaktadır. 2.el eşya almakta karar veremiyorsanız müşterilerimizin memnuniyeti ve verdiğimiz güven ile sizleri Özşen Spot’a bağlayacağımıza garanti veriyoruz.

İkinci El Eşya Alım Yeri

İkinci el eşyaların alınıp satıldığı yer olan Özşen Spot firmamız müşteri memnuniyeti ve güven ilkesine göre çalışmaktadır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız devamlı olarak piyasayı takip etmektedir. Sizler sadece satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını whatsapp numaralarımız üzerinden bize ulaştırmanız gerekecektir. Ekip arkadaşlarımız sizlerden aldığı fotoğraflara eşyalarınızın piyasa değerinin çok üstünde teklifler vermektedir. Anlaştığımız takdirde çalışma arkadaşlarımız satmak istediğiniz veya almak istediğiniz ürünleri kapınıza kadar gelip almaktadır. Her alış ve satış işlemimiz nakit olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda nakliye, kargo gibi ekstra ücretler alınmamaktadır. Firmamız çoğu firmalarda olduğu gibi sadece ikinci el ofis eşyası alan yerler veya keçiören ikinci el beyaz eşya alanlar değil her ürünün alım satımı yapılmaktadır. 

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com