İkinci El Mobilya Alan Yerler

İkinci El Mobilya Alan Yerler

İkinci El Mobilya Ankara

İkinci el mobilya Ankara alım satım firması olan Özşen Spot artık kullanmadığınız ve evinizden gitmesini istediğiniz ikinci el mobilyaları en yüksek fiyatlarla satın alarak sizleri hem eski eşyalardan kurtarmakta hem de sizlere para kazandırmaktadır. İkinci el eşya alım satım işlemlerinde en iyi fiyatları sunan firmamız 2.el koltuk takımı satmak istiyorum diyenlerin ilk fiyat teklifi alması gereken firmadır. Whatsapp üzerinden görüntülerini bizimle paylaştığınızda en yüksek 2. el mobilya fiyatları teklif edilmektedir. Anlaşma sağlandığı taktirde ekibimiz adresinize gelerek anında nakit para ödemesi yaparak beyaz eşyalarınızı satın almaktadır. İkinci el koltuk satışı yapmak için bize koltuklarınızın ve mobilyalarınızın resmini göndermeniz yeterlidir. Taşıma ve nakliye işlemleri tamamen bize ait olarak alım yapılmaktadır.

İkinci El Eşya Alım Satım Yerleri

İkinci el spot elbise dolabı artık evinizde fazlalık mı? Bize evinizde fazlalık olan ikinci el elbise dolabı resmini Whatsapp üzerinden ulaştırarak anında en yüksek fiyat teklifini alabilirsiniz. İkinci el etejer ve ikinci el komidin şifonyer eşyalarınızdan kurtulmak için de en iyi yöntem ikinci el eşya alım satım yerleri bularak eşyalarınızı satmaktan geçer. Özşen Spot ikinci el eşya alım satım Ankara firmamız en yüksek fiyatlarla 2 el mobilya alan yerler arasında yer almaktadır. İkinci el koltuk alım satım hizmetlerimizde her zaman kar edeceğinizi unutmayın. İkinci el eşya alım satım işi oldukça yüksek gelir elde etmenizi sağlayabilir. Tasarruf etmek ve eski eşyalarınızdan para kazanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

İkinci El Ofis Takımı Ankara

İkinci el eşyalar sadece evlerde kullanılmaz özellikle işyerlerinde sıfır malzemelerin yüksek fiyatları nedeniyle ikinci el uygun fiyatlı mobilyalar tercih edilmektedir. İkinci el ofis mobilyaları için uygu fiyatlı alım satım işlemleri Özşen Spot tarafından yapılmaktadır. İkinci el tv ünitesi, ikinci el tv sehpası gibi ofislerde çok kullanılan ancak masraf yaratan eşyaları Özşen Spot’tan uygun fiyatlarla alabilirsiniz. En uygun fiyatlı ikinci el ofis masası almak ya da satmak istediğinizde en karlı ticareti yapmanıza imkan sağlıyoruz. İkinci el ofis koltuğu ve diğer ofis mobilyalarınız eskidiğinde atmak yerine satmayı tercih etmelisiniz. İkinci el ofis takımı Ankara alım satım işlemlerinde nakliye bizden kar etmesi sizden.
 

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com