ikinci el buzdolabı, İkinci El Beyaz Eşya Alımı

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Alımı

Özşen Spot evinizde artık kullanmadığınız, yenisini aldığınız ve kurtulmak istediğiniz, işinize yaramayan beyaz eşyalarınızı ücret karşılığında almaktadır. İkinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el fırın gibi beyaz eşyalarınızı değeri karşılığında alarak sizin hem para kazanmanızı hem de eski eşyalarınızdan kurtulmanızı sağlıyoruz. Yenisini aldığınız ya da arızalandığı için artık istemediğiniz ve kullanmadığınız ikinci el dolap ve ikinci el derin dondurucu alımı yapılmaktadır. Özşen Spot olarak spot eşya alım satım işlemlerinde ikinci el eşya satışı yapmak isteyenlere en iyi fiyat tekliflerini sunuyor. Spot eşya satmak isteyenlerin en iyi fiyat teklifi alabileceği spot eşya alanlar arasında en iyi teklifi veren firma olarak her zaman ikinci el eşyalarınıza talip olduğumuzu belirtmeliyiz.

İkinci El Beyaz Eşya Fiyatları

Özşen Spot spot eşya alım yapmak için yüksek 2. el beyaz eşya fiyatları teklif ederek eşyaların değerinde satılmasını sağlamaktadır. Kullanılmayan ya da yenisi ile değiştirilen eski beyaz eşyalarınızdan kurtulurken para kazanmak kim istemez ki. İkinci el bulaşık makinesi satmak isteyenler bizi arayın ve en yüksek fiyat teklifini size verelim. İkinci el eşya alım satım Ankara firması olarak beyaz eşya satmak isteyenlere yüksek fiyat tekliflerinde bulunuyoruz. Anlaştığımız durumlarda adresinize gelerek beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Anında nakit ödeme yaparak beyaz eşyalarınızı hızlıca satmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. En iyi spotçu Ankara aramalarınızda eşyalarınıza Özşen Spot firmamızdan daha yüksek fiyat teklifi verecek bir firma bulmanız mümkün değildir.

İkinci El Eşya Alanlar Ankara

İkinci el eşya alım satım işi Özşen Spot firmamızın işidir. İkinci el beyaz eşya alımı yaparak kullanmadığınız ve yenilerini aldığınız beyaz eşyalarınızın bir başka yerde işe yaramasını sağlıyoruz. Hem de bu işlem esnasında siz de para kazanmış oluyorsunuz. Elinizdeki fazla ve eski beyaz eşyaları bekletmeden hemen satarak para kazanabilirsiniz. Spot eşya Ankara firması olarak Whatsapp üzerinden bize resmini ulaştırdığınız beyaz eşyalarınız için uygun fiyat teklifleri veriyor ve anlaşma durumunda adresinize gelerek beyaz eşyalarınızı anında nakit para ile satın alıyoruz. Spot eşya buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer beyaz eşyaları en uygun fiyatla almakta ve yine uygun fiyatlarla ihtiyacı olanlara satmaktayız. İkinci el eşyalar ve fiyatları için bizi aramanızı öneririz.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com