VEKEDİ SİSTEM

VEKEDİ SİSTEM kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde önemli başarılara adını yazdırmış ve müşterilerine büyük katkı ve tasarruflar sağlatmıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız,  uzman kadromuz, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır.

VEKEDİ SİSTEM dönemsel personel hizmeti, satış pazarlama, iş geliştirme, geçici iş ilişkisi hizmetleri, gözetim eleman hizmeti, kurumsal eğitim hizmetleri, cast hizmetleri ve sanal ofis (kargo takibi, sekreter ya karşılama, ofis adres temini) hizmetleri olmak üzere çözümler sunar. Ve ayrıca www.heraniste.com VEKEDİ SİSTEM in güvenlikli e-ticaret iştiraki olarak hizmet vermektedir. 

Kadromuzun büyük bir bölümünü SGK ve İş Hukukunu çok iyi bilen özlük ve bordro uzmanları ile konusunda eğitimli ve deneyimli işe alım uzmanları oluşturmaktadır.
Üretimden ve hedeflediğiniz zamandan geri kalmamanız i̇çin asıl temel taşınız olan personellerinizi sizin yerinize sizin ihtiyaçlarınızı gözeterek zaman kaybettirmeden doğru şekilde planlayarak ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Çevreye saygılı, doğal kaynakları en iyi şekilde kullanan, insana değer veren, işbirliği içindeki firmaların da bu konulara önem vermesini sağlayan bir çalışma prensibiyle ilerliyoruz.Vekedi Sistem işlerinizin aksaklığa uğramadan, mükemmel devam etmesi için, aradığınız her şey. 

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com