İkinci el bulaşık makinesi,İkinci el beyaz eşya alan yerler

Etimesgut Spotcu

Etimesgut Spot Pazarı

İkinci el eşya alım satım işlerinde her zaman karlı çıkmak istiyor musunuz? O zaman Özşen Spot ile iletişimin kurmadan ikinci el eşya alım satım işi yapmamanızı öneriyoruz. Etimesgut spotçu dükkanı olan firmamız ikinci el eşyalarınızı en yüksek fiyat teklifi almaktadır. Etimesgut spot eşya satarken yüksek fiyat almak istiyorsanız bize eski eşyalarınızın resmini çekip atabilirsiniz. İkinci el eşya alım yeri olarak bize fotoğrafını yolladığınız eşyalarınıza en yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Anlaştığımız durumlarda adresinize gelerek anında nakit para karşılığında eski eşyalarınızı satın alıyoruz. Kullanmadığınız ikinci el eşyalar size para olarak geri dönebilir. Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşarak en yüksek fiyatlarla eski eşyalarınızı satabilirsiniz.

Etimesgut İkinci El Eşya Alanlar

En yüksek fiyatlarla ikinci el eşyaların alınıp satıldığı yer olan Özşen Spot firmamız en yüksek fiyatlarla ikinci el ofis mobilyaları almaktadır. İkinci el ofis masası alarak ihtiyaç sahiplerine satılmasını sağlamaktayız. Bu sayede hem siz eski eşyalarınızdan para kazanıyorsunuz hem de ihtiyacı olan birisi daha uygun fiyatlarla eşya sahibi olabilir. İkinci el ofis koltuğu alan firmamız eski ikinci el ofis sandalyesi için sizlere en yüksek fiyat teklifini vermektedir. İkinci el ofis eşyası alan yerler arasında bulunan bir firma olarak bize sattığınız eşyalarınızı taşımak zorunda değilsiniz. Anlaştığımız durumda biz gelerek eşyaları bulunduğunuz yerden alıyoruz. Hemen en yüksek fiyatlarla ikinci el ofis malzemelerini bize satabilirsiniz.

Etimesgut İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci el beyaz eşya alan yerler arasında yüksek fiyat teklifi veren tek firma olan Özşen Spot’tur. İkinci el beyaz eşya alım satım konusunda yıllardır elde ettiğimiz tecrübe sayesinde eski ve ikinci el buzdolabı satmak isteyenlere en yüksek fiyatları verebiliyoruz. İkinci el çamaşır makinesi satmak mı istiyorsunuz? Kullanmadığınız beyaz eşyalarınız beklediği yerde paslanıp bozulacağına satın ve para kazanın. İkinci el bulaşık makinesi de satın aldığımız beyaz eşyalar arasında bulunmaktadır. Hemen nakit para ile anında beyaz eşyalarınızı satabileceğiniz firmamız yüksek fiyat teklifleri ile karlı çıkmanızı sağlıyor. Özşen Spot firması olarak ikinci el eşya alım satımında karlı çıkmanızı sağlayan tek firma olarak hizmet vermektedir.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com