Etimesgut eski eşya alanlar

Etimesgut İkinci El Eşya Alan Yerler

Etimesgut İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci el eşya satmak istiyorum diyenler dikkat birçok farklı uygulamayı cep telefonunuza yükleyip ikinci el buzdolabı satıyorum ya da dolap, kanepe, koltuk satıyorum diye ilan verip günlerce eşyalarınızın ederini verecek birini bulmakla uğraşmak yerine hemen resmini çekip Whatsapp üzerinden bize ulaştırarak en yüksek fiyat teklifini anında alabilirsiniz. Etimesgut ikinci el eşya alım satım firması olarak anlaşma sağladığımız beyaz eşyaları gelip adresinizden biz teslim alıyoruz. Ankara Etimesgut 2.el eşya alım ve satım işlemlerinden her zaman karlı çıkmak istiyorsanız Özşen Spot firmamızın telefon numarası rehberinizde kayıtlı dursun. Hem ikinci el eşya alım ihtiyaçlarınızda hem de satım işlerinizde her zaman en iyi fiyatlar sizleri bekliyor.

Etimesgut İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci el buzdolabı satıyorum ilanlarınıza istediğiniz fiyat teklifini bulamadığınız için eşyalarınız evinizde gereksiz yer işgal etmeye devam mı ediyor? İkinci el buzdolabı satacaksınız ama taşıma derdi yüzünden satamıyor musunuz? Özşen Spot ikinci el eşyalarınızı en iyi fiyat teklifi ile satın almaktadır. Taşıma işlemleri ile uğraşmak gibi dertleriniz olmadan eşyalarınızı hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Etimesgut ikinci el beyaz eşya alanlar arasında bulunan firmamız eski beyaz eşyalarınızı değiştirdiğinizde kullanmadığınız beyaz eşyalarını değerinde sizden satın almaktadır. Etimesgut ikinci el eşya alan yerler arasında en yüksek fiyat teklifi sadece bizim tarafımızdan verilmektedir. İkinci el eşya alım satım fiyatları için sizi karlı çıkaracak çözümleri size sunuyoruz.

Ankara Etimesgut Spotçular

Ankara Etimesgut spotçular arasında ikinci el eşya fiyatları her zaman müşteri için avantajlı olan tek bir firma bulunmaktadır. Özşen Spot ikinci el eşyalarını satmak ve ikinci el eşya almak isteyenlere karlı çıkacakları seçenekler sunmaktadır. Etimesgut 2.el eşya alanlar sizden eşyalarınız getirmenizi isteyebilir. Ancak biz fiyatta anlaştığımız eşyaları gelip kendimiz alarak sizi taşıma işleri ile uğraştırmıyoruz. İkinci el eşya alım satım fiyatları için en karlı çıkacağınız fırsatları anında yakalamak için satmak istediğiniz eşyaların resmini Whatsapp üzerinden bize ulaştırın anında fiyat teklifimizi iletelim. Etimesgut eski eşya alanlar arasında en yüksek fiyat teklifini sizlere vererek eski eşyalarınızdan ciddi gelirler elde etmenize imkan veriyoruz. Evinizde kullanmadığınız ve fazlalık olan eşyaları bize satarak kendinize yer açabilirsiniz.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com