Çankaya Spotcu,ikinci el beyaz eşya

Çankaya Spotcu

Çankaya Spotçular

ikinci el eşya alım satım işi ile öncü firmamız olan Özşen Spot piyasadaki diğer firmalardan eşyalarınızın değerinden çok daha üst fiyatlar vermesi ile ayrılmaktadır. Çoğu firmalar veya internet üzerinden satış uygulamaları eşyalarınızı piyasanın altında kapatmaya çalışarak fahiş fiyatlarla tekrar satışa sunmaktadır.  Çankaya 2. el eşya alanlar sadece ev eşyaları almakla kalmamakta ofis eşyaları, mutfak eşyaları, beyaz eşyalar gibi aklınıza gelebilecek her türlü malzemenin alımı yapılmaktadır. İkinci el eşya alım satım kısmında firmamız sadece kurtulmak istediğiniz eşyaları almakla kalmamakta evlerine uygun fiyatlı 2.el eşya almak isteyenlere de fırsat sunmaktadır. İkinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi ve ikinci el buzdolabı gibi bir ok evin ihtiyacı olan malzemeleri kolaylıkla Özşen Spot’ta bulabilirsiniz.

Çankaya İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşyaların alınıp satıldığı yer olan Özşen Spot firmamıza satmak istediğiniz, kurtulmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını whatsapp üzerinden bize ulaştırdığınız takdirde alanında uzman ekip arkadaşlarımız size eşyalarının değerinin çok üstünde teklifler verecektir. Anlaştığımız takdirde çalışan arkadaşlarımız evinize kadar istediğiniz gün ve saatte gelip eşyalarınızı nakit olarak sizden alacaktır. Firmamız ikinci el eşya alım yeri olduğu gibi evlerine uygun fiyatlı eşya satın almak isteyen müşterilerimiz için de harika fırsatlar sunmaktadır. Günümüzde mobilya, beyaz eşya gibi birçok ev eşyasının fiyatları artmışken ikinci el beyaz eşya alım satım yapan Özşen Spot firmamız sizlere ucuza evinizi döşeme imkânı sunacaktır. Almak istediğiniz ürünün sizlere fotoğraflarını atarak beğenmeniz dahilinde eşyaları ücretsiz kapınıza kadar getirmekteyiz.

Çankaya İkinci El Eşyalar

Evinizi yenilediğinizde fazla olan eşyalardan kurtulmak için çöpe başvurmayın. Fazla olan eşyalarınızı Özşen Spot’a satarak eşyalarınız üzerinden kar elde edebilirsiniz. Firmamız tüm firmalardan farklı olarak sizden herhangi bir nakliyat kargo ücreti istemeksizin eşyalarınızı almakta ve satmaktadır. Bünyemizde sadece ev eşyaları bulunmamaktadır. İkinci el ofis mobilyaları ve ikinci el beyaz eşya gibi birçok seçeneği de size sunmaktayız. 2. El eşyalarınızı satmak için günümüzde birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar çoğu zaman indirimler isteyerek sizden eşyalarınızı piyasa fiyatının çok altında almaktadır. Aynı zamanda alsanız da satsanız da gönderim, nakliye, kargo ücreti sizlerden talep edilmektedir. Eşyalarınızı piyasa değerinin çok üstünde satmak için firmamızdan teklif almayı kesinlikle unutmayın.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com