çankaya spotçu, çankaya spot eşya alım satım, İkinci el eşya beyaz eşya

Çankaya İkinci El Eşya Alan Yerler

Çankaya İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alım satım firmaları arasında yer alan Özşen Firmamız sektörün önde gelen güvenilir firmalarındandır. Evinizde kullanmadığınız veya kullandığınız, eski yeni fark etmeden tüm eşyalarınız ikinci el eşya alım satım yerleri arasında bulunan Özşen Spot Firmamız tarafından güvenilir şekilde teslim alınmaktadır. Evinizdeki eşyaları yenilediğinizde size en çok dert olan konu şimdi bu eşyaları nasıl değerlendireceğiz veya nereye koyacağız olmaktadır. Böyle durumlarda asla dara düşmeyin. İmdadınıza çankaya 2. el eşya alanlar arasında yer alan firmamız yetişecektir ve böylelikle eşyalarınız size nakit olarak dönecektir. Çankaya ikinci el eşyacı firmamıza satmak istediğiniz eşyaların fotoğrafları çekerek whatsapp numaralarımız üzerinden bize gönderin, uzman ekiplerimiz eşyalarınıza piyasa değerinin üstünde teklifler versin. 

İkinci El Eşya Fiyatları

İkinci el eşya alım satım Ankara Özşen Spot Firmamız bünyesinde çalıştırdığı uzman ekipleri sayesinde sizden alacağı tüm ürünlere, ürün farkı gözetmeksizin piyasa değerinin üstünde teklifler vermektedir. Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını çalışma arkadaşlarımıza whatsapp üzerinden iletmek ve teklif almaktır. İkinci el eşya dükkanı kategorisinde bir çok telefon uygulaması bulunmakta ve çoğu müşteri eşyalarını buradan satmak istemektedir. Ancak bu çoğu zaman sizi zarara uğratmakta ve eşyalarınızı piyasa değerinin çok daha altına satmanıza sebep olmaktadır. Özşen Spot Firmamız çankaya spot eşya alım satım üzerine uzmanlaşmış olup en yüksek teklifi sizlere vererek eşyalarını güvenilir şekilde almaktadır. 2.el eşya alan yerler Çankaya Firmamızdan teklif almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Eşya Çankaya

Çankaya spotçular firmamız satmaya karar verdiğiniz eşyalarınızı kapınızdan gelip almaktadır. Nakliye ve diğer giderler tarafımıza ait olup, eşyalarınızın ödemesi elden nakit olarak yapılmaktadır. İkinci el eşya beyaz eşya ve ikinci el eşya dolap dahil olmak üzere tüm ev veya ofis eşyalarınızı piyasa değerinin üstünde siz müşterilerimizden satın almaktayız. İkinci el eşya alanlar arasında kalitesi ile açık ara önde olan firmamız sizlere 2. Eşyalarınızın hem alımında hem de satımında sizlerin yanında olarak eşyalarınızdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamaktadır. Artık kurtulmak istediğiniz eşyalarınız size yük olmasın nakde dönüşerek sizlere kolaylık sağlasın. Tüm fiyat teklifleri ve değerlendirmeler için çankaya spotçu firmamız Özşen Spot’a ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek
0532 402 91 56
Hemen Ara
0532 402 91 56
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Demetevler mahallesi 369.cadde 29/B Yenimahalle/Ankara

Telefon

05324029156

05324029156

E-Posta

info@ankaradaikincielesya.com